s-budget
Pakiranje: 500 g
Cena na enoto: 3,68 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
500 g
3,69 €
7,38 €/kg
200 g
1,69 €
8,45 €/kg
100 g
0,53 €
0,59 €
5,90 €/kg
2,05 €
1,99 €
9,95 €/kg
159 g
4,99 €
31,38 €/kg
150 g
0,80 €
5,33 €/kg
weetabix
5,49 €
10,98 €/kg
rise&smile
350 g
2,39 €
1,20 €
3,43 €/kg
mornflake
2,45 €
2,89 €
5,78 €/kg
nutrisslim
4,19 €
8,38 €/kg
graci
3,99 €
3,59 €
7,18 €/kg
goriziana
7,59 €
15,18 €/kg