spar enjoy
Pakiranje: 300 g
Cena na enoto: 19,97 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
sante
300 g
4,39 €
4,59 €
15,30 €/kg
3,69 €
4,38 €
14,60 €/kg
bakina tajna
4,04 €
5,39 €
17,97 €/kg
menz & gasser
4,29 €
3,43 €
11,43 €/kg
natureta
2,63 €
3,29 €
10,97 €/kg
ponti
4,49 €
5,38 €
17,93 €/kg
minute
186 g
2,49 €
13,39 €/kg
njami
160 g
2,99 €
18,69 €/kg