natureta
Pakiranje: 280 g
Cena na enoto: 8,54 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
300 g
2,63 €
3,29 €
10,97 €/kg
185 g
3,49 €
18,86 €/kg
3,14 €
540 g
3,79 €
3,22 €
5,96 €/kg
3,03 €
5,61 €/kg
7,02 €/kg
1,05 kg
4,98 €
4,99 €
4,75 €/kg
200 g
1,89 €
2,18 €
10,90 €/kg
2,19 €
10,95 €/kg