natureta
Pakiranje: 185 g
Cena na enoto: 18,86 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
4 kg
8,04 €
11,99 €
3,00 €/kg
8,99 €
2,25 €/kg
8,39 €
2,10 €/kg
415 g
2,97 €
3,27 €
7,88 €/kg
2,39 €
3,29 €
7,93 €/kg
2,59 €
2,99 €
7,20 €/kg
2,57 €
7,16 €/kg
TUŠ IZDELEK
165 g
1,79 €
10,85 €/kg
fant
40 g
1,95 €
48,75 €/kg
gea
420 g
3,99 €
9,50 €/kg
45 g
43,33 €/kg