zvijezda
Pakiranje: 800 g
Cena na enoto: 3,36 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
natureta
190 g
1,39 €
7,32 €/kg
1,19 €
1,34 €
7,05 €/kg
1,15 €
165 g
2,77 €
2,49 €
15,09 €/kg
2,69 €
2,12 €
12,85 €/kg
2,15 €
16,30 €/kg
spar
800 g
1,99 €
2,49 €/kg
garden good
420 g
0,55 €
0,57 €
1,36 €/kg
bonduelle
310 g
1,61 €
1,79 €
5,77 €/kg
3,85 €
4,17 €
5,21 €/kg
3,89 €
4,19 €
5,24 €/kg
4,49 €
5,61 €/kg