bonduelle
Pakiranje: 310 g
Cena na enoto: 5,77 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
garden good
420 g
0,55 €
0,57 €
1,36 €/kg
natureta
190 g
1,39 €
7,32 €/kg
1,19 €
1,34 €
7,05 €/kg
1,15 €
spar
800 g
1,99 €
2,49 €/kg
spar vital
400 g
2,19 €
5,48 €/kg
billington´s
500 g
3,19 €
6,38 €/kg
TUŠ IZDELEK
eva
100 g
5,49 €
54,90 €/kg
schar
250 g
1,79 €
1,89 €
7,56 €/kg
kotanyi
40 g
1,75 €
54,75 €/kg
2,08 €
2,09 €
52,25 €/kg