franck
Pakiranje: 112 g
Cena na enoto: 26,70 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
550 g
1,95 €
3,55 €/kg
55 g
1,89 €
34,36 €/kg
250 g
5,85 €
7,29 €
29,16 €/kg
3,59 €
3,49 €
13,96 €/kg
20 g
1,25 €
62,50 €/kg
175 g
3,11 €
3,89 €
22,23 €/kg
6,79 €
27,16 €/kg
nescafe
112 g
5,98 €
5,99 €
53,48 €/kg
TUŠ IZDELEK
125 g
1,29 €
1,59 €
12,72 €/kg
barcaffe
200 g
9,99 €
12,49 €
62,45 €/kg
10,77 €
53,85 €/kg