TUŠ IZDELEK
Pakiranje: 125 g
Cena na enoto: 12,72 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
jacobs
96 g
3,49 €
4,65 €
48,44 €/kg
200 g
5,29 €
26,45 €/kg
40 g
1,64 €
41,00 €/kg
350 g
6,04 €
17,26 €/kg
100 g
1,65 €
16,50 €/kg
illy
125 g
9,19 €
4,55 €
36,40 €/kg
barcaffe
4,29 €
21,45 €/kg
4,59 €
22,95 €/kg
3,85 €
nescafe
189 g
3,69 €
4,99 €
26,40 €/kg
mercator
0,99 €
1,09 €
27,25 €/kg
franck
148 g
2,29 €
2,99 €
20,20 €/kg