cappuccino classic, franck, 8/1, 112g
Spar
Mercator
Tuš

franck

cappuccino classic, franck, 8/1, 112g

Pakiranje: 112 g

od2,85 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,85–2,99 € · prihranite do 0,14 €

Cena na enoto: od 25,45 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,85 €

25,45 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,89 €

25,80 €/kg

Cappuccino Classic Franck 112 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,99 €

26,70 €/kg

cappuccino, klasik, franck, 112 g