planika
Pakiranje: 150 g
Cena na enoto: 5,27 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
zelene doline
180 g
0,44 €
0,69 €
3,83 €/kg
0,55 €
3,06 €/kg
0,34 €
1,89 €/kg
bio zone
200 g
0,53 €
2,65 €/kg
mila
0,27 €
1,50 €/kg
500 g
1,72 €
1,79 €
3,58 €/kg
250 g
4,69 €
18,76 €/kg
3,99 €