mila
Pakiranje: 180 g
Cena na enoto: 1,50 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
zelene doline
180 g
0,44 €
0,69 €
3,83 €/kg
0,55 €
3,06 €/kg
0,34 €
1,89 €/kg
bio zone
200 g
0,53 €
2,65 €/kg
400 g
0,95 €
2,38 €/kg
spar
0,89 €
4,94 €/kg
free zone
0,62 €
3,44 €/kg
0,59 €
0,75 €
4,17 €/kg
milfina
0,54 €
3,00 €/kg