spar
Pakiranje: 180 g
Cena na enoto: 4,94 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
180 g
0,59 €
0,75 €
4,17 €/kg
500 g
1,09 €
2,18 €/kg
250 g
3,99 €
15,96 €/kg
2,45 €
3,29 €
13,16 €/kg
zelene doline
0,44 €
0,69 €
3,83 €/kg
0,55 €
3,06 €/kg
0,34 €
1,89 €/kg
mila
0,27 €
1,50 €/kg
free zone
0,62 €
3,44 €/kg