plazma
Pakiranje: 300 g
Cena na enoto: 9,97 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
480 g
4,99 €
10,40 €/kg
300 g
16,63 €/kg
lambertz
4,69 €
15,63 €/kg
TUŠ IZDELEK
500 g
2,36 €
1,99 €
3,98 €/kg
112 g
1,39 €
12,41 €/kg
4,79 €
9,58 €/kg
260 g
2,29 €
8,81 €/kg
težak
5,49 €
10,98 €/kg
150 g
0,79 €
0,89 €
5,93 €/kg
finesse
200 g
0,99 €
4,95 €/kg
sondey
400 g
2,19 €
5,48 €/kg
finest bakery
240 g
1,75 €
1,67 €
6,96 €/kg