mleti keksi plazma, bambi, 300g
Spar
Mercator
Tuš

plazma

mleti keksi plazma, bambi, 300g

Pakiranje: 300 g

od2,99 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 2,99–3,09 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 9,97 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

2,99 €+50%

9,97 €/kg

mleti keksi plazma, bambi, 300 g

Spar

Spar

Na zalogi

3,09 €+3%

10,30 €/kg

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

3,09 €+3%

10,30 €/kg

Mleti keksi Plazma, 300g