finest bakery
Pakiranje: 240 g
Cena na enoto: 6,96 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
300 g
2,64 €
8,80 €/kg
200 g
1,57 €
7,85 €/kg
choceur
230 g
1,49 €
6,48 €/kg
leibniz
100 g
2,19 €
1,64 €
16,40 €/kg
1,83 €
2,29 €
22,90 €/kg
1,89 €
18,90 €/kg
milka
156 g
2,79 €
2,09 €
13,40 €/kg
2,89 €
18,53 €/kg
2,85 €
18,27 €/kg
merci
125 g
3,14 €
25,12 €/kg
3,48 €
2,95 €
23,60 €/kg
2,99 €
14,95 €/kg