choceur
Pakiranje: 230 g
Cena na enoto: 6,48 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
merci
125 g
3,14 €
25,12 €/kg
3,48 €
2,95 €
23,60 €/kg
finest bakery
200 g
1,57 €
7,85 €/kg
orbit
14 g
0,89 €
63,57 €/kg
smarties
34 g
1,33 €
39,12 €/kg
balconi
280 g
1,64 €
3,29 €
11,75 €/kg
2,69 €
3,19 €
11,39 €/kg
9,61 €/kg
belvita
250 g
2,89 €
11,56 €/kg
2,99 €
2,39 €
9,56 €/kg
corny
140 g
2,38 €
17,00 €/kg