kras
Pakiranje: 230 g
Cena na enoto: 17,35 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
100 g
3,49 €
2,44 €
24,40 €/kg
34,90 €/kg
2,79 €
1 kg
20,24 €
26,99 €
26,99 €/kg
spar
230 g
2,99 €
3,07 €
13,35 €/kg
150 g
1,00 €
0,95 €
6,33 €/kg
kz sevnica
16,99 €
16,49 €
16,49 €/kg
košaki
240 g
3,59 €
4,89 €
20,38 €/kg
MARKO ŽERAK
200 g
3,39 €
16,95 €/kg
800 g
2,10 €
1,86 €
2,33 €/kg
anton
480 g
4,79 €
6,69 €
13,94 €/kg
4,99 €