košaki
Pakiranje: 240 g
Cena na enoto: 20,38 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
150 g
2,75 €
3,05 €
20,33 €/kg
1 kg
17,39 €
17,39 €/kg
z'dežele
16,99 €
16,99 €/kg
1,00 €
0,95 €
6,33 €/kg
kz sevnica
16,49 €
16,49 €/kg
gourmet finest cuisine
480 g
4,48 €
9,33 €/kg
MARKO ŽERAK
200 g
3,39 €
16,95 €/kg
800 g
2,10 €
1,86 €
2,33 €/kg
anton
4,79 €
6,69 €
13,94 €/kg
4,99 €
mercator
250 g
1,99 €
2,79 €
11,16 €/kg
čadež
280 g
5,99 €
21,39 €/kg