sorger
Pakiranje: 80 g
Cena na enoto: 41,13 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
80 g
2,89 €
36,13 €/kg
spar premium
3,37 €
4,49 €
56,13 €/kg
gavrilović
3,69 €
2,95 €
36,88 €/kg
46,13 €/kg
dobro
1,79 €
2,39 €
29,88 €/kg
ave
150 g
3,79 €
25,27 €/kg
perutnina ptuj
50 g
0,89 €
0,95 €
19,00 €/kg
400 g
4,19 €
5,59 €
13,98 €/kg
10,48 €/kg
jomi
100 g
2,24 €
2,99 €
29,90 €/kg
3,19 €
31,90 €/kg