panvita
Pakiranje: 270 g
Cena na enoto: 15,37 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
100 g
1,60 €
2,29 €
22,90 €/kg
1,72 €
1,42 €
2,19 €
21,90 €/kg
480 g
5,59 €
7,99 €
16,65 €/kg
5,99 €
12,48 €/kg
720 g
6,99 €
9,71 €/kg
3,49 €
34,90 €/kg
jomi
2,24 €
2,99 €
29,90 €/kg
2,39 €
3,19 €
31,90 €/kg
TUŠ IZDELEK
500 g
9,99 €
13,49 €
26,98 €/kg
slim&fit
1 kg
18,99 €
18,59 €
18,59 €/kg
ave
3,14 €
6,28 €/kg