lindt
Pakiranje: 50 g
Cena na enoto: 83,80 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
150 g
4,95 €
5,99 €
39,93 €/kg
4,69 €
5,98 €
39,87 €/kg
200 g
11,49 €
12,59 €
62,95 €/kg
gorenjka
50 g
1,09 €
21,80 €/kg
natura
1,05 €
21,00 €/kg
1,55 €
31,00 €/kg
odlično
0,74 €
14,80 €/kg
finest bakery
240 g
1,75 €
1,67 €
6,96 €/kg
TUŠ IZDELEK
175 g
1,25 €
7,14 €/kg
100 g
0,79 €
7,90 €/kg
120 g
0,87 €
0,97 €
8,08 €/kg