despar
Pakiranje: 270 g
Cena na enoto: 8,30 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
468 g
2,39 €
2,99 €
6,39 €/kg
400 g
4,99 €
12,48 €/kg
550 g
3,99 €
4,19 €
7,62 €/kg
650 g
7,68 €/kg
500 g
3,11 €
7,98 €/kg
frozy
270 g
6,99 €
25,89 €/kg
dr. oetker
340 g
3,69 €
4,79 €
14,09 €/kg
3,39 €
4,59 €
13,50 €/kg
325 g
14,74 €/kg
3,59 €
TUŠ IZDELEK
330 g
1,99 €
2,29 €
6,94 €/kg
minute
700 g
5,13 €/kg