frozy
Pakiranje: 270 g
Cena na enoto: 25,89 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
350 g
4,49 €
4,99 €
14,26 €/kg
1 kg
6,19 €
6,19 €/kg
540 g
4,59 €
8,50 €/kg
minute
500 g
2,99 €
3,99 €
7,98 €/kg
dobrote morja
640 g
7,39 €
7,17 €/kg
11,55 €/kg
ocean
250 g
5,59 €
15,96 €/kg
200 g
5,99 €
4,79 €
23,95 €/kg
mc cain
750 g
5,79 €
7,72 €/kg
ardo
600 g
3,39 €
5,65 €/kg
aviko
3,39 €/kg
1,99 €
1,99 €/kg