despar
Pakiranje: 650 g
Cena na enoto: 7,68 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
400 g
4,99 €
12,48 €/kg
550 g
3,99 €
4,19 €
7,62 €/kg
468 g
2,39 €
2,99 €
6,39 €/kg
500 g
3,11 €
7,98 €/kg
spar
250 g
2,09 €
1,53 €
6,12 €/kg
ledo
8,38 €/kg
4,17 €
vici
600 g
8,32 €/kg
4,59 €
dr. oetker
340 g
3,69 €
4,79 €
14,09 €/kg
3,39 €
13,50 €/kg
325 g
14,74 €/kg