bounty
Pakiranje: 300 ml
Cena na enoto: 18,30 €/L
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
twix
258 ml
3,99 €
5,49 €
21,28 €/L
snickers
302 ml
18,19 €/L
haribo
340 ml
4,89 €
6,99 €
20,56 €/L
magnum
300 ml
5,99 €
8,79 €
29,30 €/L
oreo
23,30 €/L
king
4,69 €
6,69 €
22,30 €/L
toblerone
18,30 €/L
s-budget
2,69 €
8,97 €/L
barattolino sammontana
5,95 €
19,83 €/L
ledo
2,79 €
13,30 €/L
5,85 €
8,39 €
27,97 €/L