snickers
Pakiranje: 302 ml
Cena na enoto: 18,19 €/L
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
twix
258 ml
3,99 €
5,49 €
21,28 €/L
magnum
270 ml
5,85 €
8,39 €
31,07 €/L
110 ml
1,74 €
3,49 €
31,73 €/L
spar premium
480 ml
4,49 €
5,99 €
12,48 €/L
ljubljanske mlekarne
70 ml
1,48 €
21,14 €/L
zott monte
340 ml
3,17 €
5,29 €
15,56 €/L
440 ml
9,29 €
21,11 €/L
gelatissimo
900 ml
2,39 €
2,99 €
3,32 €/L
gelatelli
1,98 €
0,99 €
9,00 €/L
maxim
100 ml
2,79 €
27,90 €/L
1,4 L
14,99 €
10,71 €/L