s-budget
Pakiranje: 300 ml
Cena na enoto: 8,97 €/L
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
400 ml
2,19 €
2,59 €
6,48 €/L
336 ml
2,08 €
1,99 €
5,92 €/L
720 ml
2,79 €
3,59 €
4,99 €/L
oreo
300 ml
4,89 €
6,99 €
23,30 €/L
king
4,69 €
6,69 €
22,30 €/L
barattolino sammontana
5,95 €
19,83 €/L
ledo
3,99 €
13,30 €/L
twix
258 ml
5,49 €
21,28 €/L
snickers
302 ml
18,19 €/L
magnum
270 ml
5,85 €
8,39 €
31,07 €/L
110 ml
1,74 €
3,49 €
31,73 €/L