spar
Pakiranje: 125 g
Cena na enoto: 10,80 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
100 g
1,09 €
10,90 €/kg
0,79 €
7,90 €/kg
GREEN ORGANICS
2,99 €
29,90 €/kg
gullon
125 g
2,09 €
16,72 €/kg
TUŠ IZDELEK
1,19 €
9,52 €/kg
lambertz
500 g
3,99 €
7,98 €/kg
s-budget
250 g
1,79 €
7,16 €/kg
CURTIRISO
130 g
1,18 €
9,08 €/kg
350 g
2,39 €
6,83 €/kg
KUPIEC
90 g
2,19 €
24,33 €/kg
84 g
26,07 €/kg
loacker
175 g
2,49 €
14,23 €/kg