KUPIEC
Pakiranje: 90 g
Cena na enoto: 24,33 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
milka
90 g
1,59 €
1,99 €
22,11 €/kg
1,19 €
1,29 €
1,39 €
15,44 €/kg
GREEN ORGANICS
100 g
2,99 €
29,90 €/kg
manner
125 g
1,89 €
1,69 €
13,52 €/kg
300 g
4,39 €
14,63 €/kg
3,99 €
3,59 €
11,97 €/kg
13,30 €/kg
mama
225 g
3,19 €
3,39 €
15,07 €/kg