frondi
Pakiranje: 250 g
Cena na enoto: 9,56 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
s-budget
250 g
1,79 €
7,16 €/kg
belvita
2,99 €
2,39 €
9,56 €/kg
green vie
4,09 €
16,36 €/kg
TUŠ IZDELEK
1,29 €
5,16 €/kg
CURTIRISO
130 g
1,18 €
9,08 €/kg
CEDEVITA VIN
18 g
0,65 €
0,67 €
37,22 €/kg
KUPIEC
90 g
2,19 €
24,33 €/kg
84 g
26,07 €/kg
loacker
175 g
2,49 €
14,23 €/kg
GREEN ORGANICS
100 g
29,90 €/kg
70 g
2,89 €
41,29 €/kg