milka
Pakiranje: 90 g
Cena na enoto: 22,11 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
spar
100 g
1,09 €
10,90 €/kg
nimm 2
90 g
0,99 €
1,25 €
13,89 €/kg
KUPIEC
2,19 €
24,33 €/kg
evropa
0,67 €
7,44 €/kg
spar natur pur
2,49 €
27,67 €/kg
natura
150 g
6,17 €
41,13 €/kg
lindt
4,95 €
5,99 €
39,93 €/kg
4,69 €
5,98 €
39,87 €/kg
s-budget
0,69 €
6,90 €/kg
0,79 €
7,90 €/kg
TUŠ IZDELEK
175 g
7,14 €/kg
belvita
250 g
2,99 €
2,39 €
9,56 €/kg