poper črni v zrnju, maestro, 42g
Mercator
Tuš

maestro

poper črni v zrnju, maestro, 42g

Pakiranje: 42 g

od2,19 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 2,19–2,49 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 52,14 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

2,19 €

52,14 €/kg

Črni Poper v Zrnju Maestro 42 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,49 €

59,29 €/kg

črni poper v zrnu, maestro, 42 g