poper črni v zrnju, maestro, 50g
Spar
Mercator
Tuš

maestro

poper črni v zrnju, maestro, 50g

Pakiranje: 50 g

od1,99 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,99–2,05 € · prihranite do 0,06 €

Cena na enoto: od 39,80 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,99 €+43%

39,80 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,99 €+55%

39,80 €/kg

črni poper v zrnu, maestro, 50 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,05 €+33%

41,00 €/kg

Črni Poper v Zrnju Maestro 50 g