poper črni mleti, maestro, 50g
Spar
Mercator
Tuš

maestro

poper črni mleti, maestro, 50g

Pakiranje: 50 g

od1,99 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 39,80 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,99 €+43%

39,80 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,99 €+55%

39,80 €/kg

mleti črni poper, maestro, 50 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,99 €+34%

39,80 €/kg

Mleti Črni Poper Maestro 50 g