dodatek jedem z zelenjavo natur, vegeta, podravka, 300g
Spar
Mercator
Tuš

vegeta

dodatek jedem z zelenjavo natur, vegeta, podravka, 300g

Pakiranje: 300 g

od4,29 €najceneje v Spar

3 trgovine · 4,29–4,89 € · prihranite do 0,60 €

Cena na enoto: od 14,30 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

4,29 €+33%

14,30 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

4,29 €

14,30 €/kg

dodatek jedem z zelenjavo, vegeta natur, 300 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

4,89 €

16,30 €/kg

Vegeta Dodatek k Jedem z Zelenjavo 300 g