dodatek jedem z zelenjavo natur, vegeta, podravka, 150g
Spar
Mercator
Tuš

vegeta

dodatek jedem z zelenjavo natur, vegeta, podravka, 150g

Pakiranje: 150 g

od2,69 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,69–2,89 € · prihranite do 0,20 €

Cena na enoto: od 17,93 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,69 €+33%

17,93 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,69 €

17,93 €/kg

dodatek jedem z zelenjavo, vegeta, 150 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,89 €+54%

19,27 €/kg

Vegeta Dodatek Jedem z Zelenjavo 150 g