dodatek jedem z zelenjavo vegeta, podravka, 200g, doza
Spar
Mercator
Tuš

vegeta

dodatek jedem z zelenjavo vegeta, podravka, 200g, doza

Pakiranje: 200 g

od2,79 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,79–2,99 € · prihranite do 0,20 €

Cena na enoto: od 13,95 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,79 €+33%

13,95 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,79 €

13,95 €/kg

dodatek jedem, vegeta, 200 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,99 €

14,95 €/kg

Vegeta 200 g