cabernet sauvignon, vrhunsko rdeče vino, colja, 0,75 l
Spar
Mercator
Tuš

colja

cabernet sauvignon, vrhunsko rdeče vino, colja, 0,75 l

Pakiranje: 750 ml

od11,28 €najceneje v Spar

3 trgovine · 11,28–11,99 € · prihranite do 0,71 €

Cena na enoto: od 15,04 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

11,28 €+13%

15,04 €/L

rdeče vino cabernet sauvignon, colja, 0,75l

Mercator

Mercator

Na zalogi

11,29 €

15,05 €/L

Tuš

Tuš

Na zalogi

11,99 €

15,99 €/L

Vino Cabernet Sauvignon alk. 13 % vol. 0,75 L