rdeče vino cabernet sauvignon, simčič, 0,75l
Spar
Mercator
Tuš

karol&igor&marjan simčič

rdeče vino cabernet sauvignon, simčič, 0,75l

Pakiranje: 750 ml

od5,99 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 5,99–6,29 € · prihranite do 0,30 €

Cena na enoto: od 7,99 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

5,99 €+5%

7,99 €/L

Vino Cabernet Sauvignon alk. 13 % vol. 0,75 L

Spar

Spar

Na zalogi

6,29 €+11%

8,39 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

6,29 €+39%

8,39 €/L

cabernet sauvignon, kakovostno rdeče vino, simčič, 0,75 l