cabernet sauvignon capris, vrhunsko rdeče vino, vinakoper, 0,75 l
Spar
Tuš

vinakoper

cabernet sauvignon capris, vrhunsko rdeče vino, vinakoper, 0,75 l

Pakiranje: 750 ml

od12,69 €najceneje v Spar

2 trgovini · 12,69–12,99 € · prihranite do 0,30 €

Cena na enoto: od 16,92 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

12,69 €

16,92 €/L

rdeče vino cabernet sauvignon, capris, vinakoper, 0,75l

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

12,99 €

17,32 €/L

Vino Capris C.Sauvignon, alk.13,5 vol%, 0,75