jajčni fidelini v gnezdih, zlato polje, 250g
Spar
Mercator
Tuš

zlato polje

jajčni fidelini v gnezdih, zlato polje, 250g

Pakiranje: 250 g

od1,48 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,48–1,69 € · prihranite do 0,21 €

Cena na enoto: od 5,92 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,48 €

5,92 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,48 €

5,92 €/kg

Rezanci Zlato Polje v Gnezdecih 250 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,69 €

6,76 €/kg

jajčni fidelini v gnezdu, zlato polje, 250 g