gaz. voda z okusom,emotion lim. trava, romerquelle; 500ml
Mercator
Tuš

römerquelle

gaz. voda z okusom,emotion lim. trava, romerquelle; 500ml

Pakiranje: 500 ml

od1,15 €najceneje v Mercator

2 trgovini · 1,15–1,45 € · prihranite do 0,30 €

Cena na enoto: od 2,30 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

1,15 €+5%

2,30 €/L

gazirana voda z okusom, limonska trava, roemerquelle, 0,5 l

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,45 €

2,90 €/L

Sadna Pijača z Okusom Limonske Trave Romerquelle 0,5 L