gazirana voda z okusom, limonska trava, radenska, 1,5 l
Spar
Mercator
Tuš

radenska

gazirana voda z okusom, limonska trava, radenska, 1,5 l

Pakiranje: 1,5 L

od1,22 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,22–1,35 € · prihranite do 0,13 €

Cena na enoto: od 0,81 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,22 €+23%

0,81 €/L

gazirana brezalkoholna pijača, limonska trava, radenska z okusom, 1,5l

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,29 €+30%

0,86 €/L

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,35 €+36%

0,90 €/L

Gazirana Voda z Okusom Radenska Limonska Trava 1,5 L