gazirana voda z okusom, limonska trava, radenska, 0,5 l
Spar
Mercator
Tuš

radenska

gazirana voda z okusom, limonska trava, radenska, 0,5 l

Pakiranje: 500 ml

od1,05 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 1,05–1,19 € · prihranite do 0,14 €

Cena na enoto: od 2,10 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

1,05 €

2,10 €/L

Gazirana Voda z Okusom Radenska Limonska Trava 0,5 L

Spar

Spar

Ni na zalogi

1,19 €

2,38 €/L

gazirana brezalkoholna pijača, limonska trava, radenska z okusom, 0,5l

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,19 €

2,38 €/L