naravna mineralna negazirana voda, prolom, 1,5l
Spar
Mercator
Tuš

prolom

naravna mineralna negazirana voda, prolom, 1,5l

Pakiranje: 1,5 L

od0,99 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 0,99–1,09 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 0,66 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

0,99 €

0,66 €/L

naravna mineralna voda, prolom, 1,5 l

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,05 €

0,70 €/L

Voda Prolom, naravna, negazirana, 1,5 l

Spar

Spar

Na zalogi

1,09 €

0,73 €/L