temno pivo noordung, maister brewery, 0,33l
Spar
Tuš

maister brewery

temno pivo noordung, maister brewery, 0,33l

Pakiranje: 330 ml

od1,21 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 1,21–3,08 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 3,67 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

1,21 €

3,67 €/L

Temno Pivo Noordung alk. 6 % vol. 0,33 L

Spar

Spar

Na zalogi

3,08 €

9,33 €/L