temno pivo kozel, 0,5l
Spar
Mercator
Tuš

kozel

temno pivo kozel, 0,5l

Pakiranje: 500 ml

od1,59 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 3,18 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,59 €

3,18 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,59 €

3,18 €/L

temno pivo, kozel, 3,8 % alkohola, 0,5 l

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

1,59 €

3,18 €/L

Temno Pivo Kozel alk. 3,8 % vol. 0,5 L