temno pivo bernard, 0,5l
Spar
Mercator
Tuš

bernard

temno pivo bernard, 0,5l

Pakiranje: 500 ml

od0,87 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 0,87–2,29 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 1,74 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

0,87 €

1,74 €/L

Pivo Bernard, temno, alk. 5 vol %, 0,5 l

Spar

Spar

Na zalogi

2,29 €+15%

4,58 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,29 €

4,58 €/L

temno české pivo, bernard, zgo, 5,1 % alkohola, 0,5 l