cappuccino brez kofeina, nescafé, 10/1, 125g
Spar
Mercator
Tuš

nescafe

cappuccino brez kofeina, nescafé, 10/1, 125g

Pakiranje: 125 g

od2,99 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 23,92 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,99 €

23,92 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,99 €

23,92 €/kg

cappuccino brez kofeina, nescafe, 125 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,99 €

23,92 €/kg

Brezkofeinski Cappuccino Nescafe 125 g