cappuccino classic, barcaffe, 10/1, 125g
Spar
Mercator
Tuš

barcaffe

cappuccino classic, barcaffe, 10/1, 125g

Pakiranje: 125 g

od2,69 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 2,69–2,99 € · prihranite do 0,30 €

Cena na enoto: od 21,52 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

2,99 €2,69 €-10%

21,52 €/kg

Cappuccino Classic Barcaffe 125 g

Spar

Spar

Na zalogi

2,99 €

23,92 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,99 €

23,92 €/kg

cappuccino classical, barcaffe, 125 g